Ota yhteyttä

header-002
Rahoitusta yrityksille
20.000 euroa - 50 milj. euroa, yli 40 kotimaista ja kansainvälistä rahoituskanavaa
header-002
Y-rahoitus lukuina:

+56 milj. euroa asiakkaille järjestettyä rahoitusta

255+ toteutettua yritysrahoitusta

94 % rahoitusten onnistumisprosentti

header-002
Uusi Rahoituksenhakupalvelu avattu yrityksille

Yhteystiedot

Asiakaspalvelumme puh. +358 50 383 8852 on avoinna arkipäivisin klo 9-15.

Tai voit lähettää muina aikoina sähköpostin asiakaspalvelu@yrahoitus.fi

Yritysrahoitus Kredit Oy

Y-tunnus 3135522-6

Aputoiminimi: Y-rahoitus

Postiosoite: c/o HLB Tietotili Oy, Vanha Kaarelantie 33 A, 01610 Vantaa

Yritysrahoitus Kredit Oy laskutusohjeet 1.10.2023»

Tietosuojaseloste»

Asiantuntijat

Heikki Nisonen
Toimitusjohtaja, OTK, LL.M.
+358 40 767 2219

heikki.nisonen@yrahoitus.fi

Anu Perälä
Rahoituskonsultti
+358 50 501 0166

anu.perala@yrahoitus.fi

Thomas Olbert
Rahoituskonsultti
+358 40 821 5170

thomas.olbert@yrahoitus.fi

Timo Pennanen
Rahoituskonsultti, DI
+358 45 320 7510

timo.pennanen@yrahoitus.fi

Satu Kainulainen
Rahoituskonsultti, HTM
+358 50 505 8816

satu.kainulainen@yrahoitus.fi

Tia Kopola
Rahoituskonsultti, KTM
+358 41 3143154

tia.kopola@yrahoitus.fi

Ilkka Partti
Rahoituskonsultti, KTM
+358 40 484 2682

ilkka.partti@yrahoitus.fi

Petra Forsius
Rahoituskonsultti, LKV
+358 50 353 0986

petra.forsius@yrahoitus.fi









    Viimeisin tilinpäätös

    Viimeisin tulos ja tase